سایت مشاوره برای تحصیل در روسیه

پادفک

همه چیز درباره ی پادفک

عکس پادفک

  دوره های آموزشی قبل از ورود به دانشگاه  است که  در کشورهای بلاروس ، روسیه و اوکراین برگزار می شود. و معادل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ایران است .
و به چهار دسته پادفک پزشکی ، مهندسی ، انسانی و هنر تقسیم می شود . پس از پایان دوره فرد متقاضی یا در آزمون ورودی شرکت می کند یا مستقیم و با ارائه مدرک پادفک وارد دانشگاه مورد نظر می شود .
که معمولا برای ورود به رشته های پزشکی ، دندان پزشکی و گروه هنر آزمون ورودی وجود دارد . خوشبختانه برای ورود به دوره نیازی به ارائه مدرک زبان نیست . چرا که از جمله دروس آموزشی دوره زبان است .
همانطور که گفته شد ، دور های پادفک روسیه برای تمامی رشته هایی که به زبان روسی ارائه می شوند علی الخصوص رشته پزشکی و دندان پزشکی اجباری بوده و حتی دانشجویان بین المللی که بر زبان روسی تسلط دارند الزاما باید این دوره را بگذرانند .
پس از اتمام دوره آزمونی برگزار می شود.  .برای ورود به دانشگاه دانشجو در صورتی که در ازمون قبول  نشود می تواند به صورت رایگان مجددا در آزمون شرکت کند .اگر دانشجو تصمیم به انصراف از دوره بگیرد هزینه پرداخت شده ، به دانشجو عودت داده نمی شود .
امکان اخذ پذیرش برای دوره ای در تمام طول سال وجود دارد .

دروس پادفک

دوره از دو ترم تحصیلی تشکیل شده است که ترم اول آموزش زبان روسی و ترم دوم دروس پایه که بسته به رشته درخواستی شامل زیست ، شیمی ، ریاضی و فیزیک می باشد .
ورود به این دوره محدودیت سنی خاص و شرط معدل ندارد و دوره های آن درایران برگذار نمی شود .
برای درخواست مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید.